Selling price per unit...................... $200.00
Variable expense per unit.............. $58.00
Fixed expense per month............... $407,540
A) 2,038
B) 7,027
C) 2,870
D) 3,978
A) $407,600
B) $1,405,400
C) $574,000
D) $795,600 SOLUTION